Noteikumi un kārtības

Noteikumi un kārtības

Noteikumi un kārtības

KOLEDŽAS DARBĪBU REGULĒJOŠIE NORMATĪVIE AKTI (spēkā esošie)

Šeit piedāvājam iepazīties ar noteikumiem un kārtībām, kuras nosaka “HOTEL SCHOOL” Viesnīcu biznesa koledžas un tās struktūrvienības Profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestādes “Viesnīcu biznesa organizācijas skola” darbību.

Studējošo un izglītojamo uzņemšanu regulējošie dokumenti Cenu politikas dokumenti Iekšējās kārtības un drošības noteikumi Izglītības iestādes pamatdokumenti Izglītības iestādes kvalitātes vadības dokumenti Izglītības iestādes darbības pārskati
Vides pieejamība

Komentē

Vivita Ponciusa

Vivita Ponciusa

Head of College

Normatīvie akti, kas reglamentē iekšējo darbību koledžā, ir stūrakmeņi, kas garantē kvalitatīvu izglītību un katra studenta progresa atbilstošu izvērtējumu.

Jaunākās ziņas

Subscribe our newsletter

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku.